15% rabatu na rzucanie palenia

krprabat

Niezależnie czy jesteś zatwardziałym palaczem czy tylko okazjonalnie popalasz na imprezach, papierosy są problemem. Klinika Rzucania Palenia metodą Allena Carra jest w stanie pomóc każdemu bezstresowo wyjść z nałogu i być przy tym szczęśliwym. Bez chemii, akupunktury czy hipnozy, za to z wysoką skutecznością i gwarancją zwrotu pieniędzy!

Przeczytaj więcej »

 

15% zniżki na przechowywanie rzeczy

WiecejPrzeprowadzka lub remont, dłuższy wyjazd, powiększenie rodziny bez powiększenia metrażu, nieodparte skłonności do zbieractwa – wiele jest sytuacji, w których może zabraknąć miejsca w domu. Gromadzonych przedmiotów i mebli nie trzeba jednak wyrzucać – można je oddać na przechowanie. Z Concierge można to zrobić taniej!

 Przeczytaj więcej »

do 10% zniżki na catering dietetyczny

wdrabatWygodnaDieta.pl dostarcza codziennie pod Twoje drzwi 5 świeżych, zbilansowanych produków, będących elementem diety (1000 kcal, 1500 kcal, Montignaca i inne). Catering dietetyczny to najlepszy sposób by zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu zdrowo się odżywiać.

Przeczytaj więcej »

 

10% zniżki na zarządzanie mieszkaniami

hrrabatMieszkasz za granicą lub jesteś inwestorem posiadającym wiele lokali do wynajęcia? Home Rent oferuje usługę zarządzania mieszkaniami dedykowaną właśnie dla Ciebie. Standardowa opłata miesięczna wynosi 10% miesięcznego przychodu z najmu i waha się od 200,00 zł do 500,00 zł. W okresie, gdy mieszkanie jest nie wynajęte, cena ulega obniżeniu nawet do 0 zł.

Przeczytaj więcej »

 

5% zniżki na zakup luster

glrabatKażdy kto odwiedzi stronę Galerii Luster będzie zaskoczony, w jaki sposób można dopasować lustra do konkretnego wnętrza. W Galerii Luster prezentowanych jest ponad 300 wzorów w artystycznych ramach, w różnych stylach i technikach wykonania, a każde z nich można zamówić według indywidualnych wymiarów.

Przeczytaj więcej »

 

10% zniżki na usługi auto-serwisu i myjni

jerabatFirma Jar-Eco zapewnia kompleksowy serwis samochodowy, usługi myjni ręcznej oraz wulkanizacji. Mieszkańcom obsługiwanych przez nas nieruchomości przysługuje rabat 10%.

Przeczytaj więcej »

 

5% zniżki na renowację felg i usługi wulkanizacji

rfrabatChcesz wymienić opony w swoim samochodzie? Uszkodziłeś felgi i nie chcesz ponosić wydatków z zakupem nowych? Renowacjafelg.pl zaopiekuje się kołami Twojego auta.

Przeczytaj więcej »

 

10% zniżki na kurs na prawo jazdy i doszkolenia

osk_wyrzyk (3)Bezstresowe szkolenia dla kandydatów na kierowców kat. B oraz doszkolenia dla osób posiadających już uprawnienia do kierowania pojazdami. OSK WYRZYK zapewnia miłą atmosferę i fachową opiekę podczas kursu oraz indywidualne dostosowanie cyklu, metod i technik szkolenia do każdego klienta.

  Przeczytaj więcej »

 

10% zniżki u księgowego

lucr3rabatDla mieszkańców nieruchomości obsługiwanych przez Concierge, firma Lucre – Usługi Księgowe przygotowała ofertę, dotyczącą obsługi rachunkowej prowadzonych przez nich przedsiębiorstw. Specjalnie dla Klientów naszej firmy został przyznany rabat w wysokości 10% na usługi tego biura rachunkowego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Lucre i powołania się na Program Rabatowy Concierge.

Przeczytaj więcej »