Niezwykłe obiekty wymagają nadzwyczajnej opieki. Concierge to coś więcej niż zarządzanie nieruchomościami. Concierge to gwarancja bezpieczeństwa budynku i komfortu jego mieszkańców. Concierge to grupa specjalistów świadczących ponadprzeciętne usługi na rzecz wyjątkowych nieruchomości.

Świadczymy usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych oraz w ramach zarządu powierzonego. Mamy doświadczenie w obsłudze budynków na każdym etapie ich powstawania. Dostarczamy najwyższej jakości usługi księgowo-finansowe. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego obiektu i elastyczna oferta dopasowana do wymagań klientów. Specjalizujemy się w obsłudze młodych Wspólnot na terenie Warszawy i okolic.

W pracy na rzecz nieruchomości nie zapominamy o ich Mieszkańcach. Specjalnie dla nich stworzyliśmy program Sąsiad na piątkę!, ponieważ wiemy, jak ważna jest integracja sąsiedzka i dobra atmosfera. Interesujemy się sytuacją lokalną, życiem dzielnicy, bo wiemy, że tylko taki szeroki kontekst pozwala nam dostrzec wszystkie potrzeby naszych Wspólnot.

Działamy od 2010 roku, od roku 2016 jesteśmy częścią Grupy City Service. Taki sojusznik to gwarant naszego bezpieczeństwa, a tym samym spokoju naszych klientów. Międzynarodowe otoczenie biznesowe pozwala nam sięgać po narzędzia i korzystać ze wzorców niedostępnych w Polsce. Jako Grupa jesteśmy poważnym partnerem banków i innych instytucji, którzy świadczą usługi na rzecz naszych na preferencyjnych warunkach. Realizujemy koncepcję LEAN, czyli system szczupłego zarządzania firmą. Oznacza to, że stawiamy na rozwój i bezustanną pracę nad efektywnością.

To wszystko – i znaczenie więcej – chcielibyśmy Państwu zaoferować. Zapraszamy do współpracy.

 

Kadra zarządzająca

Nad sukcesem zespołu Concierge oraz zadowoleniem naszych Klientów czuwa doświadczona kadra zarządzająca