Od 2012 roku firma Concierge-Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. administruje wybudowanym przez naszą Firmę luksusowym Osiedlem Międzyborska 11.
Przez cały dotychczasowy okres współpraca układa się bardzo dobrze, a Concierge-Zarządzanie Nieruchomościami w sposób profesjonalny wywiązuje się z zawartych w Umowie zobowiązań. Pracownicy firmy cechują się dużą dyspozycyjnością, życzliwością i sprawnością organizacyjną. Zarządca nieruchomości prowadzi stały nadzór nad firmami konserwacyjnymi poprzez regularną wizytację naszego obiektu co stanowi istotny atut firmy.
Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i z przekonaniem polecamy Concierge-Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. jako rzetelnego i efektywnego Zarządcę.

RE project development Sp. z o.o.

Firma Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. zarządza i administruje wybudowanym przez naszą Firmę luksusowym apartamentowcem „Rezydencja Naruszewicza” przy ul. Al. Naruszewicza 27 w Warszawie.

Firma wyróżnia się na rynku jako firma, która ma wiedzę i doświadczenie w obsłudze projektów deweloperskich, jak również objęła ww. nieruchomość programem „portier plus” z elementami systemu concierge.

Biorąc pod uwagę naszą kilkumiesięczną współpracę, możemy z przyjemnością polecić wszystkim zainteresowanym Deweloperom usługi firmy Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami. Dobra organizacja pracy, wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi oraz umiejętność radzenia sobie z sytuacjami trudnymi przekonały nas, że oczekiwania, jakie mieliśmy wobec tej firmy zostały spełnione.

Marcin L. Wróbel, Platinum Project Sp. z o.o.

Mamy szczególną przyjemność poinformować, że od dnia 02.02.2012r. firma Concierge­ – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. zarządza i administruje wybudowanymi przez naszą Firmę luksusowymi apartamentowcami projektu „Przy Skarpie Powsińskiej” w Powsinie. Przez cały dotychczasowy okres współpraca układa się bardzo dobrze, a Concierge-Zarządzanie Nieruchomościami w sposób profesjonalny wywiązuje się z zawartych w Umowie zobowiązań jak również udzielając oczekiwanego wsparcia. Pracownicy firmy cechują się dużą wiedzą, doświadczeniem, dyspozycyjnością, i sprawnością organizacyjną.

Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i z przekonaniem polecamy Concierge-Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. jako rzetelnego i efektywnego Zarządcę.

Buttimer Polska Sp. z o.o.

Od 2012 roku firma Concierge-Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. zarządza i administruje wybudowanym przez naszą Firmę luksusowym Apartamentowcem „Rezydencja Łowicka” zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie. Biorąc pod uwagę dotychczasowy okres, współpraca układa się bardzo dobrze, a Concierge-Zarządzanie Nieruchomościami w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się z zawartych w Umowie zobowiązań jak również udzielając oczekiwanego wsparcia. Pracownicy firmy cechują się dużą wiedzą, doświadczeniem, dyspozycyjnością, sprawnością organizacyjną.

Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę z przekonaniem polecamy Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. jako rzetelnego i efektywnego Zarządcę.

Sławomir Soroka, BUDNER Development Sp. z o.o.

„Na podstawie zaledwie półrocznej współpracy z Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. mogę stwierdzić, że jest to firma zapewniająca najwyższe standardy jakości zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, potrafi umiejętnie współpracować zarówno z mieszkańcami nieruchomości jak i deweloperami. Współpracując ze sprawdzonymi, rzetelnymi firmami zewnętrznymi, świadczącymi rozmaite usługi na rzecz nieruchomości, firma Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami gwarantuje solidne i pewne gospodarowanie powierzonymi budynkami. Polecam Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. jako niezawodnego zarządcę nieruchomości.”

Rafał Winkiel, Catalina Group

Nasza Wspólnota jest wymagającym klientem, głównie z powodu szeregu spraw, które pojawiają się od czasu kiedy naszą Wspólnotą zarządza firma po przekazaniu nieruchomości przez dewelopera. Chodzi przede wszystkim o sprawy finansowe (nadzór wpłat comiesięcznych opłat przez członków Wspólnoty, w tym dewelopera), oraz weryfikację, ewidencje i nadzór usterek budowlanych, których usunięcie należy wyegzekwować w ramach rękojmi. Dzięki bieżącej współpracy z obecnym Administratorem większość spraw jest pozytywnie załatwionych, a te najbardziej skomplikowane, które trwają najdłużej, udaje się w znacznej części wyprostować i postępować w kierunku całkowitego ich rozwiązania.
Przez cały dotychczasowy okres współpraca układa się bardzo dobrze, a Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w sposób profesjonalny wywiązuje się z zawartych w umowie zobowiązań. Pracownicy firmy cechują się dużą dyspozycyjnością, życzliwością i sprawnością organizacyjną. Zarządca nieruchomości prowadzi stały nadzór nad finansami konserwacyjnymi poprzez regularną wizytację naszego obiektu, co stanowi istotny atut firmy.
Jako Rada Osiedla jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.. Polecamy jej usługi Wspólnotom, które mają do rozwiązania niecodzienne problemy, wymagające dużego zaangażowania i wiedzy.”

Rada Osiedla Wspólnoty Mieszkaniowej, Dywizjonu 303 nr 149, 149 A-C

„Jako początkująca Wspólnota szukaliśmy firmy mogącej sprostać potrzebom związanym z bieżącym administrowaniem naszą kamienicą, jak również trudnym zadaniom jakimi są niewątpliwie działania, które należy podjąć jeśli nieruchomość znajduje się w okresie rękojmi. Firma Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. wyróżnia się na rynku jako firma, która ma wiedzę i doświadczenie – jednocześnie specjalizując się w obsłudze rewitalizowanych kamienic, loftów oraz apartamentowców. Ta wiedza i doświadczenie zdecydowały o powierzeniu Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami administrowania naszą nieruchomością.
Z perspektywy kilku miesięcy współpracy Firma bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadziła proces „zawiązywania się” Wspólnoty nie zaniedbując przy tym swoich bieżących obowiązków. Zarządca konsekwentnie realizuje powierzone zadania mające na uwadze dobro mieszkańców. Wprowadzone rozwiązania i otwartość na propozycje Zarządu Wspólnoty pozwalają na osiągniecie bardzo dobrej jakości obsługi.
Z przyjemnością możemy polecić wszystkim zainteresowanym usługi firmy Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami. Dobra organizacja pracy, gruntowa wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, dyspozycyjność pracowników i szybka reakcja na problemy przekonały nas, że oczekiwania jakie mieliśmy wobec tej firmy zostały spełnione.”

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, Dom na Flory

„Niniejszym potwierdzamy, że firma Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z. o.o. świadczy usługę zarządu powierzonego w zakresie zarządzania nieruchomością dla Wspólnoty Mieszkaniowej Rechniewskiego 11. Na współpracę z tą właśnie firmą zdecydowaliśmy się z uwagi na wszechstronne doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami. W wyniku profesjonalnej obsługi ze strony Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. współpraca trwa nieprzerwanie od roku 2011. Wszystkie zadania dotyczące funkcjonowania Wspólnoty Mieszkaniowej są wykonywane na bieżąco, większość problematycznych spraw zostało pozytywnie załatwionych a te najbardziej skomplikowane, które trwają najdłużej, udaje się w znacznej części rozwiązać.
Jako Rada Osiedla jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Concierge – Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. – polecamy jej usługi wspólnotom, które mają do rozwiązania różnorodne problemy, wymagające dużego zaangażowania i wiedzy, a także tym Wspólnotom, które oczekują rzetelnej, profesjonalnej i wysokiej jakości obsługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami.”

Rada Osiedla Wspólnoty Mieszkaniowej, Rechniewskiego 11